Lady Amalthea

***

Czasem chcemy za wszelką cenę wtopić się w otoczenie. Wyjątkową powierzchowność schować do kieszeni aby świat poznał nas takimi jakimi jesteśmy wewnątrz, a nie dostrzegał tylko ten jeden, najbardziej wyróżniający się element.
Amaltea to wyjątkowa dziewczynka. Jest jak kwiat paproci, prawdziwie rozkwita tylko raz do roku, przyjmując postać w której widzicie ją na fotografiach. Pozostałe dni spędza jako Jednorożec, przemierzając łąki pełne gwiazd, księżycowych motyli, baśniowych stworzeń i innych cudownych rzeczy, których nigdy nikomu nie było dane oglądać.

Amaltea nawet przez ten jeden dzień nie potrafi rozstać się ze swoją prawdziwą naturą: zdradza ją kryształowy róg o perłowym blasku rosnący na jej czole, i srebrzysty medalion z jej portretem namalowanym przez wróżki. To znak, że nie ważne jak bardzo próbujemy uciec od samych siebie i stać się kimś innym - nasza prawdziwa natura zawsze się ujawnia.

Amaltea to jedyna w swoim rodzaju lalka - Jednorożec. Jej suknia uszyta jest z delikatnej tkaniny w kolorze kości słoniowej. Pod spodem ma koronkową halkę haftowaną kwiatuszkami. Włosy w kolorze złamanej bieli z waniliowym pasemkiem Amaltea czesze w piękne warkocze. Wokół głowy nosi wianek z pręcików księżycowego kwiatu.
Lalka posiada własny zapinany na karabińczyk medalion ze zdjęciem mojego autorstwa, na którym jest wyrzeźbiony przeze mnie jednorożec. W komplecie znajduje się medalion dla jej właścicielki z tym samym zdjęciem. Amaltea jest dostępna do adopcji w Sklepie:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz